KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5453137
nr 545 3137
Gravyrer
13 st, modeplanscher, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 oktober 2008
kl 16:32:02
350 kr
200 kr
500 kr
700 kr
850 kr
1.000 kr